Usługi gastronomiczne IPS

Kafeteria IPS
Bar
przekąskowy
Automat
vendingowy

Kafeteria IPS

Stołówka i kuchnia kafeterii IPS zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o zapewnieniu wszystkim studentom i pracownikom gorących, codziennie przygotowywanych na miejscu posiłków.

Nasze menu planujemy z dietetykiem, biorąc pod uwagę specjalne potrzeby żywieniowe naszych podopiecznych. IPS oferuje obecnie posiłki wegetariańskie w ramach programu ?Bezmięsne poniedziałki?.

Wszystkie nasze dania przygotowujemy po konsultacji z dietetykiem, używając świeżych, wysokiej jakości składników. Rodzice IPS korzystają z aplikacji Zamowposiłek.pl, aby szybko wybrać i zamówić obiad dla swojego dziecka. Uczniowie w wieku przedszkolnym mogą korzystać ze specjalnie zaprojektowanego jadłospisu dziennego (śniadanie, przekąski, obiad), a uczniowie szkoły podstawowej mogą codziennie wybrać pomiędzy kilkoma zdrowymi zestawami obiadowymi.

Bar przekąskowy IPS

Uczniowie mogą korzystać z Baru przekąskowego IPS, który oferuje sezonowe produkty i codziennie przygotowywane wypieki. Nasi podopieczni mogą zaopatrzyć się w zdrowe przekąski w ciągu godzin szkolnych, jak również po południu. Sklepik posiada również miejsca do siedzenia i kawiarnię dla rodziców oraz personelu szkoły.

Automat vendingowy IPS

W ofercie automatu są zdrowe przekąski i napoje oraz domowej roboty produkty przygotowane przez kucharzy IPS.