Events

Wydarzenia
szkolne
Wycieczki
Konkursy
sportowe

Przez cały rok IPS organizuje spotkania i eventy dla uczniów i ich rodzin z okazji międzynarodowych świąt oraz uroczystości, w tym m.in. Halloween, Święta Niepodległości Polski, Diwali,  Święta Dziękczynienia, Międzynarodowego Dnia Tolerancji, Ferii Zimowych, Karnawału, Dnia Dziecka i Wielkanocy. Świętujemy również tygodnie tematyczne, takie jak Tydzień Życzliwości, oraz organizujemy spotkania (Wiosenny Piknik rodzinny, spotkanie bożonarodzeniowe) dla uczniów i ich rodzin.

Ponadto, szkoła organizuje wycieczki tematyczne, które związane są z tematami lekcji w danej grupie. Uczniowie od klas pierwszych mogą również brać udział w kilkudniowych wycieczkach integracyjnych dla wychowawców i ich podopiecznych. Razem odwiedzamy muzea i zabytki, a także poświęcamy czas na aktywność fizyczną, taką jak spędzenie dnia w parku rozrywki.

Społeczność szkolna IPS współpracuje z naszym zespołem lekkoatletycznym, zachęcając uczniów do uczestnictwa w szkolnych wydarzeniach sportowych, a Szkoła Muzyczna IPS organizuje co roku dwa recitale, a także małe koncerty przez cały rok szkolny.