Najnowocześniejsza technologia w IPS

Oferta
Szeroki zbiór literatury beletrystycznej i popularnonaukowej Bogaty zestaw lektur szkolnych Zbiór elektronicznych pozycji książkowych (ebooks) Platformy e-readingowe Librarika
Sprzęt IT
Komputery Tablety Słuchawki
Wydarzenia
Targi książki Wydarzenia biblioteczne i czytelnicze Wieczorki poetyckie

IPS jest dwujęzyczną szkołą w pełni wyposażoną w nowoczesne sprzęty IT. Nasza podstawa programowa koncentruje się na ćwiczeniu praktycznych umiejętności i używaniu technologii w codziennej nauce. Uczniowie mają dostęp do komputerów, tabletów i słuchawek, a każda klasa wyposażona jest w pełni kompatybilne tablice interaktywne. IPS oferuje również szeroki zbiór literatury beletrystycznej i popularnonaukowej, bogaty zestaw lektur szkolnych, zbiory elektronicznych pozycji książkowych (ebooks), internetowy klub książki Scholastic Book, oraz platformy e-readingowe. Dodatkowo uczniowie biorą udział w targach książki, wydarzeniach czytelniczych i wieczorkach poetyckich.

Zdalne nauczanie

IPS jest jedyną szkołą angielskojęzyczną we Wrocławiu oferującą uczniom zajęcia zdalne w czasie rzeczywistym za pośrednictwem naszych klas online. Korzystając z IPS Online Backpack, Google Classroom i IPS Student Calendar, zapewniamy pełny dostęp do nauki uczniom, którzy muszą pozostają w domu. Uczniowie pozalekcyjnej szkoły muzycznej również korzystają  z możliwości nauki zdalnej.