pl en
Menu

Dyrekcja

Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk
Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk Prezes Zarządu
Magdalena Blum
Magdalena Blum Dyrektror ds. Rozwoju
Barbara Gajda
Barbara Gajda Dyrektor IPS
Hali Ray
Hali Ray Wicedyrektor, Kierownik Programowy
Marta Mazur
Marta Mazur Dyrektor ds. Rekrutacji i Marketingu, Kierownik Gastronomii
Marta Stankowska
Marta Stankowska Dyrektor administracji

Nauczyciele wychowawcy

Lily Morgan
Lily Morgan Wychowawca klasy 1A
Laura Prince
Laura Prince Wychowawca klasy 1B
Julia Sierpińska - Ritschard
Julia Sierpińska - Ritschard Wychowawca klasy 2A
Valentina Vatutina
Valentina Vatutina Wychowawca klasy 2B
Allison Boudrias
Allison Boudrias Wychowawca klasy 3A
Samantha Paradee
Samantha Paradee Wychowawca klasy 3B
Sean Rogers
Sean Rogers Wychowawca klasy 4
Jacqueline Laughlin
Jacqueline Laughlin Wychowawca klasy 5A
Kathryn Hansraj
Kathryn Hansraj Wychowawca klasy 5B
Katarzyna Coombe
Katarzyna Coombe Wychowawca klasy 6
Mandy Parsons
Mandy Parsons Wychowawca klasy 7

Nauczyciele specjaliści

Marzena Trela
Marzena Trela Kierownik świetlicy, Nauczyciel Plastyki
Paulina Połacik-Godlewska
Paulina Połacik-Godlewska Kierownik Szkoły Muzycznej, Nauczyciel języka polskiego
Marta Motowidło
Marta Motowidło Nauczyciel Wychowania Fizycznego, Instruktor pływania
Łukasz Szarowolec
Łukasz Szarowolec Nauczyciel WF, Istruktor pływania
Jakub Wójcik
Jakub Wójcik Trener Judo
Jakub Wyborski
Jakub Wyborski Opiekun Samorządu szkolnego, Bibliotekarz, Nauczyciel PSHE, Członek zespołu do spraw wspomagania uczniów z trudnościami
Vandana Sharma
Vandana Sharma Instruktor Jogi, Asystent Nauczyciela
Ben Ritschard
Ben Ritschard Nauczyciel j. angielskiego, Nauczyciel-asystent w klasie 1A, Wychowawca świetlicy
Katarzyna Hołojda - Mikulska
Katarzyna Hołojda - Mikulska Nauczyciel j. polskiego jako języka obcego, Wychowawca świetlicy
Katarzyna Krawczyk
Katarzyna Krawczyk Nauczyciel muzyki
Kamila Lesiecka
Kamila Lesiecka Nauczyciel j. polskiego
Łukasz Malecha
Łukasz Malecha Nauczyciel j. polskiego jako języka obcego, Wychowawca świetlicy
Aleksandra Tajanowicz
Aleksandra Tajanowicz Nauczyciel Geografii
Dominic Germishuys
Dominic Germishuys Nauczyciel Geografii, j. polskiego jako języka obcego, wychowawca świetlicy
Justyna Sołtys
Justyna Sołtys Nauczyciel Nauk Przyrodzniczych, Wychowawca świetlicy
Jakub Różanowski
Jakub Różanowski Nauczyciel Historii
Sarai Diaz
Sarai Diaz Nauczyciel j. hiszpańskiego, Nauczyciel asystent, Wychowawca świetlicy

Nauczyciele

Sandra Zielińska
Sandra Zielińska Nauczyciel j. polskiego
Agnieszka Grabara
Agnieszka Grabara Nauczyciel j. polskiego
Małgorzata Jarosik
Małgorzata Jarosik Nauczyciel j. polskiego jako języka obcego, Wychowawca świetlicy
Preena Krishnan
Preena Krishnan Nauczyciel Informatyki

Doradcy szkolni

Aleksandra Semaan
Aleksandra Semaan Pedagog szkolny, Dyrektor zespołu do spraw wspomagania uczniów z trudnościami
Anna Browarna
Anna Browarna Pedagogo Szkolny, Członek zespołu do spraw wspomagania uczniów z trudnościami, Nauczyciel PSHE
Dorota Malecha
Dorota Malecha Pedagog specjalny, Nauczyciel wspomagający

Administracja

Julia Kaczor
Julia Kaczor Koordynator ds. administracyjnych
Angelika Figurska-Rękas
Angelika Figurska-Rękas Koordynator ds. administracyjnych

Rekrutacja
na rok 2021-2022