pl en
Menu

Dyrekcja

Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk
Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk Prezes Zarządu
Barbara Gajda
Barbara Gajda Dyrektor IPS
Magdalena Blum
Magdalena Blum Wicedyrektor, Kierownik Programowy
Marta Mazur
Marta Mazur Dyrektor ds. Rekrutacji i Marketingu, Kierownik Żłobka IPS
Marta Stankowska
Marta Stankowska Dyrektor administracji

Nauczyciele wychowawcy

Izabela Romanik
Izabela Romanik Wychowawca klasy 0A
Valentina Vatutina
Valentina Vatutina Wychowawca klasy 0B
Allison Boudrias
Allison Boudrias Wychowawca klasy 1A
Christina Jozefiak
Christina Jozefiak Wychowawca klasy 1B
Lauren Bachman
Lauren Bachman Wychowawca klasy 2
Rachel Couture
Rachel Couture Wychowawca klasy 3A
Julia Sierpińska-Ritschard
Julia Sierpińska-Ritschard Wychowawca klasy 3B
Katarzyna Coombe
Katarzyna Coombe Wychowawca klasy 4
Hali E. Ray
Hali E. Ray Wychowawca klasy 5

Nauczyciele specjaliści

Marzena Trela
Marzena Trela Nauczyciel plastyki, Wychowawca świetlicy
Rene Botha
Rene Botha Kierownik Szkoły Muzycznej, Nauczyciel muzyki
Emilia Maćkowiak
Emilia Maćkowiak Kierownik Działu Sportowego
Tomasz Koczur
Tomasz Koczur Nauczyciel Wychowania Fizycznego
Jakub Wyborski
Jakub Wyborski Nauczyciel PSHE, Bibliotekarz, Opiekun Samorządu szkolnego
Ben Ritschard
Ben Ritschard Nauczyciel j. angielskiego, Nauczyciel-asystent w klasie 0A, Wychowawca świetlicy
Peter Bamgbose
Peter Bamgbose Nauczyciel-asystent w klasie 0B, Wychowawca świetlicy
Paulina Połacik-Godlewska
Paulina Połacik-Godlewska Nauczyciel j. polskiego, Nauczyciel muzyki
Kamila Lesiecka
Kamila Lesiecka Nauczyciel j. polskiego
Zofia Guzy
Zofia Guzy Nauczyciel j. polskiego
Małgorzata Jarosik
Małgorzata Jarosik Nauczyciel j. polskiego jako języka obcego, Wychowawca świetlicy
Łukasz Malecha
Łukasz Malecha Nauczyciel j. polskiego jako języka obcego, Wychowawca świetlicy
Aleksandra Tajanowicz
Aleksandra Tajanowicz Nauczyciel Geografii
Jakub Różanowski
Jakub Różanowski Nauczyciel Historii
Wiktoria Bentkowska
Wiktoria Bentkowska Wychowawca świetlicy
Lena Dubslaff
Lena Dubslaff Wychowawca świetlicy

Doradcy szkolni

Anna Browarna
Anna Browarna Pedagog szkolny
Dorota Malecha
Dorota Malecha Pedagog specjalny, Nauczyciel wspomagający

Administracja

Julia Kaczor
Julia Kaczor Koordynator ds. administracyjnych
Izabela Krasnopolska
Izabela Krasnopolska Koordynator ds. administracyjnych