pl en
Menu

Strefy

Strefa przedszkolna
Strefa szkolna
Strefa sportowa
Strefa przedszkolna, usytuowana w prawym skrzydle budynku, przeznaczona jest dla naszych najmłodszych uczniów do 5 roku życia. Odrębne wejście całkowite oddzielenie przedszkola od strefy szkolnej oraz odrębny plac zabaw, gwarantują pełne bezpieczeństwo i komfort naszym małym podopiecznym.
Strefa szkolna, usytuowana w środkowym skrzydle budynku, jest sercem edukacji dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 14 lat. Wszystkie sale lekcyjne znajdują się na pierwszym piętrze budynku. Przestrzeń podzieliliśmy tak, aby uczniowie młodsi, do klasy 3 uczyli się w zamkniętej, bezpiecznej przestrzeni.
Strefa sportowa, usytuowana w lewym skrzydle budynku, spełnia wszelkie potrzeby pełnego rozwoju fizycznego naszych uczniów. Znajdują się w niej dwie sale gimnastyczne: pełnowymiarowa sala na parterze oraz 100 metrowa sala na pierwszym piętrze do zajęć fitness lub judo. W strefie sportowej znajdują się węzły sanitarne z przebieralniami i prysznicami dla chłopców i dziewczynek. Istnieje możliwość wynajmu obu sal gimnastycznych na zasadach komercyjnych. Zainteresowanych prosimy o kontakt z działem marketingu.

W pobliżu

Budynek IPS zlokalizowany jest w zielonej okolicy w samym sercu Wrocławia, w dzielnicy Krzyki, przy ulicy Drukarskiej 52, 10 minut od Rynku. W pobliżu znajduje się szereg obiektów z których korzystamy:

  • basen, na którym prowadzimy zajęcia pływania,
  • stadion miejski z boiskami do piłki nożnej oraz lekkoatletyki, na którym prowadzimy zajęcia WF w okresie wiosennym i wczesnojesiennym,
  • biblioteka miejska,
  • kameralny park z placem zabaw dla dzieci.

Rekrutacja
na rok 2021-2022