pl en
Menu

IPS Media Center

W naszym Media Center uczniowie znajdą tradycyjne książki z przestrzenią zaaranżowaną do cichego czytania, komputery do wyszukiwania informacji, tablety ze słuchawkami do czytania ebooków i odsłuchiwania plików dźwiękowych oraz przestrzeń do pracy z całym zespołem.

IPS Cafeteria

Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu z odrębnymi dietami wegetariańską, bezmleczną oraz bezglutenową, przygotowanymi przez dietetyków dziecięcych. Oprócz pełnych posiłków, w ofercie naszej kawiarni znajdują się świeże soki owocowe i warzywne, zdrowe przekąski.

Gabinet pielęgniarki

Zdrowie i bezpieczeństwo uczniów to nasze priorytety, dlatego IPS oferuje opiekę pielęgniarki szkolnej w specjalnie wyposażonym gabinecie.

Mundurki

Mundurki noszą nasi uczniowie szkolni w wieku od 5 do 14 lat. Wierzymy, iż równość w szkole pomaga w budowaniu relacji i wzajemnym szacunku, a dzięki mundurkom uczniowie mocniej identyfikują się z miejscem nauki i nawiązywania przyjaźni.

Karty dostępu

Indywidualna karta, którą posiada każdy uczeń oraz jej odpowiednik również rodzice, zapewnia dostęp do określonych funkcjonalności, otwiera główne drzwi, służy jako karta biblioteczna oraz karnet obiadowy, zapewniając jednocześnie, że w szkole przebywają jedynie osoby do tego uprawnione.

Rekrutacja
na rok 2021-2022